Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 14 lutego 2012

Liam ; ))


Imagin o Liamie xx enjoy J
Po koncercie stoisz w kolejce po autograf. Tłum dziewczyn krzyczy i płacze. Ty stoisz i spokojnie czekasz na swoją kolej. Kiedy już podchodzisz do chłopaków, rzeczywiście czujesz euforię. Harry, Louis, Zayn i Niall tylko podpisują ci płytę i każdy z nich Cię przytula. Liam siedzi na końcu. Gdy podpisuję ci płytę, widzisz, że coś dopisuje. Przytula Cię, i mówi ci na ucho żeby nikt nie widział : - Przeczytaj przy wyjściu. I całuję Cię delikatnie w policzek.
Ty uśmiechnięta i podekscytowana wychodzisz z hali. Przy wyjściu otwierasz opakowanie płyty i czytasz wpis Liama. ‘ Możesz być za godzinę przy wejściu głównym ? ; ) ‘. Bardzo się cieszysz, uśmiech nie schodzi Ci z twarzy. Szybko pobiegłaś do domu, przebrałaś się, umalowałaś i już 50 minut później byłaś przy wejściem głównym do hali. Czekasz na Liama, mija już pół godziny. Po godzinie smutna powoli odchodzisz. Wkładasz słuchawki w uszy, ale zanim włączyłaś muzykę, ktoś zaczyna śpiewać  I’m broken, do you hear me? I’m blinded, ‘cuz you are everything I see , I’m dancing, alone I’m praying, That your heart will just turn around … ‘ . Zatrzymujesz się i odwracasz. Liam idzie w Twoja stronę.
- Przepraszam, ale zatrzymali jeszcze do podpisywania płyt. Nie gniewasz się ?
- Nie, skąd. Masz obowiązki.
- Dasz zaprosić się na spacer ?
- Tak, [ uśmiech ] jasne.
Spacerowaliście po mniej znanych częściach Londynu, rozmawialiście o wszystkim. Dobrze czułaś się w towarzystwie Liama i najwyraźniej on w Twoim też. Doszliście do małego parku blisko Twojego domu. Liam wtedy zbliżył się do Ciebie.
- Mam nadzieje, że powtórzymy ten spacer niedługo.
Nie zdążyłaś nic powiedzieć, zanim Liama przytulił Cię mocno i pocałował. Odprowadził Cię pod same drzwi i jeszcze raz przytulił i pocałował. Weszłaś do domu, szybko wbiegłaś po schodach do swojego pokoju, włączyłaś światło i komputer i zaczęłaś piszczeć i skakać jak głupia. Spojrzałaś w okno, a Liam stał przed Twoim domem i słodko się śmiał. Speszona otworzyłaś okno.
- Też chciałbym to zrobić, ale na ulicy mi jakoś tak głupio skakać i piszczeć [śmiech] . Do zobaczenie piękna.
Cała czerwona siadłaś do komputera. Na pierwszej stronie portalu plotkarskiego widniał napis :  Liam Payne opuścił tłum fanek podczas podpisywania płyt. Jaki był tego powód ? ‘ .  Uśmiechnęłaś się do ekranu i przygryzając usta powiedziałaś ‘ Ja ‘ i znowu zaczęłaś skakać po całym pokoju i piszczeć. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz